363. Karin Parrow, Båtar vid brygga

Droit de suite

Objektsbeskrivning
KARIN PARROW
1900-1984
Båtar vid brygga
Signerad Karin Parrow. Olja på pannå, 50 x 54 cm

UTSTÄLLD
Att se världen som färg, Mjellby Konstmuseum, Halmstad, 8 oktober 2016 - 29 januari 2017