362. Folke Andreasson, Blommor i fönstret

Objektsbeskrivning
FOLKE ANDREASSON
1902-1948
Blommor i fönstret
Signerad och daterad Folke Andreasson -37. Olja på duk, 69,5 x 60 cm.