361. Tor Bjurström, Blommande havsvik, Bohuslän

Droit de suite

Objektsbeskrivning
TOR BJURSTRÖM
1888-1966
Blommande havsvik, Bohuslän
Signerad Bjurström. Olja på pannå, 54 x 65 cm

UTSTÄLLD