358. Gösta Sandels, Badande kvinnor

Objektsbeskrivning
GÖSTA SANDELS
1887-1919
Badande kvinnor
Signerad och daterad Sandels 1916. Tuschlavering, 32 x 20 cm.

PROVENIENS
Svensk privatsamling