354. Olle Baertling, Dena

Droit de suite

Objektsbeskrivning
OLLE BAERTLING
1911-1981
Komposition
Färgserigrafi, 1974, signerad och daterad Baertling 39/100, 1972-1974.
92 x 46 cm