340. Inger Ekdahl, Målning Nr 5

Droit de suite

Objektsbeskrivning
INGER EKDAHL
1922-2014
Målning Nr 5
Signerad I Ekdahl och på baksidan daterad -59. Olja på duk, 61 x 46 cm.