337. Inger Ekdahl, Komposition

Droit de suite

Objektsbeskrivning
INGER EKDAHL
1922-2014
Komposition
Signerad och daterad på baksidan Inger Ekdahl 1959. Olja på duk, 61 x 38 cm.