336. Inger Ekdahl, Komposition

Droit de suite

Objektsbeskrivning
INGER EKDAHL
1922-2014
Komposition
Signerad och daterad Inger Ekdahl 1958. Olja på pannå, 47,5 x 64 cm.

PROVENIENS
Gummesons konstgalleri, Stockholm