328. Inge Schiöler, Kosterlandskap

Droit de suite

Objektsbeskrivning
INGE SCHIÖLER
1908-1971
Kosterlandskap
Signerad och daterad Inge Schiöler 1961. Olja på duk, 46 x 42 cm.