326. Inge Schiöler, Blommor och frukter

Droit de suite

Objektsbeskrivning
INGE SCHIÖLER
1908-1971
Blommor och frukter
Signerad Inge Schiöler. Olja på papper fäst på pannå, 39 x 46 cm