320. Barbro Bäckström, Rygg

Droit de suite

Objektsbeskrivning
BARBRO BÄCKSTRÖM
1939-1990
Rygg
Signerad och daterad Barbro Bäckström EA 1982-83. Järn, höjd 71 cm