317. Jules Schyl, Frukter o Kanna

Droit de suite

Objektsbeskrivning
JULES SCHYL
1893-1977
Frukter och kanna
Signerad Schyl och på baksidan signerad och daterad I. Schyl 1955. Olja på duk, 56 x 46 cm.