313. Ragnar Sandberg, Ut mot havet

Droit de suite

Objektsbeskrivning
RAGNAR SANDBERG
1902-1972
Ut mot havet
Signerad R.S. Olja på duk fäst på pannå, 24,5 x 34,5 cm

UTSTÄLLD