309. Erling Ärlingsson, Segling och Tennis

Droit de suite

Objektsbeskrivning
ERLING ÄRLINGSSON
1904-1982
Segling och Tennis
Signerad Erling. Olja på pannå, 54 x 65 cm

UTSTÄLLD