308. Arthur Percy, Stilleben med frukter

Droit de suite

Objektsbeskrivning
ARTHUR PERCY
1886-1976
Stilleben med frukter
Signerad och daterad Carlson-Percy 1911. Olja på pannå, 26 x 34 cm