278. Ragnar Sandberg, Kvinna vid havet

Droit de suite

Objektsbeskrivning
RAGNAR SANDBERG
1902-1972
Kvinna vid havet
Signerad R.S. Akvarell och tusch, ca 19,5 x 19 cm

UTSTÄLLD