276. Inge Schiöler, Hav o solskimrande udde, Koster

Droit de suite

Objektsbeskrivning
INGE SCHIÖLER
1908-1971
Hav och solskimrande udde, Koster
Signerad Inge Schiöler. Olja på duk, 34 x 42,5 cm