246. Erich & Ingrid Triller, vas, stengods, Tobo

Droit de suite

Objektsbeskrivning
ERICH & INGRID TRILLER, vas, Tobo 1950-60-tal, stengods, grå och beige glasyr, signerad Triller Tobo, höjd 33,5 cm; mindre krackelyr