241. Erich & Ingrid Triller, vas, stengods, Tobo

Droit de suite

Objektsbeskrivning
ERICH & INGRID TRILLER, vaser, 2 st., Tobo 1950-60-tal, stengods, spräcklig glasyr i blå nyanser, signerade Triller Tobo, höjd 18,5 och 23 cm