240. Erich & Ingrid Triller, vas, stengods, Tobo

Droit de suite

Objektsbeskrivning
ERICH & INGRID TRILLER, vas, Tobo 1940-50-tal, stengods, harpälsglasyr i brunt, signerad Triller Tobo och etikettmärkt No 722, 75:-, höjd 39 cm; smärre repor