229. Eva Englund, objekt 9 delar, Målerås 1998

Droit de suite

Objektsbeskrivning
EVA ENGLUND, objekt 9 delar, Målerås 1998, unika, månstensfärgad opaliserande glasmassa, åtta signerade Eva Englund Målerås 1998 unik,en signerad EDT Artist 1 Eva Englund Målerås 1998, höjd 5 - 37,5 cm; en med nagg, en med stötskada, en med lagning

Ändringar
En del med lagning