141. Preben Fabricius & Jørgen Kastholm, soffbord

Objektsbeskrivning
PREBEN FABRICIUS & JØRGEN KASTHOLM, soffbord, Bo-Ex, Danmark 1960-tal, benställning i borstat stål, skiva i glas, höjd 45, 140 x 70 cm; smärre slitage, skivan med smärre kantnagg