93. Arne Hovmand Olsen, fåtöljer, 1 par

Objektsbeskrivning
ARNE HOVMAND OLSEN, fåtöljer, 1 par, A.R Klingenberg, Danmark, formgivna 1955, teak och flätad rotting, höjd 81 cm; mindre slitage och skador