67. Alice Lund,

Objektsbeskrivning
ALICE LUND, vävd tapet, Alice Lund - Sofia Widén AB 1967, signerad AL samt på fodret AL SW 1967 vävd av VIVIAN NORGREN, 150 x 264 cm; smärre slitage