380. Ryszard Winiarski, Chance in game for three

Droit de suite

Objektsbeskrivning
RYSZARD WINIARSKI
Polen, 1936-2006
Chance in game for three
Signerad och daterad Winiarski -89. Olja på pannå, 49 x 49 cm.