38. Ingegerd Torhamn, skåp, omkring 1930

Objektsbeskrivning
INGEGERD TORHAMN, skåp, omkring 1930, trä, målat i grönt, detaljer samt sockel svartmålade, höjd 180,5, 66 x 50 cm; slitage

PROVENIENS
Ingegerd Torhanm