379. Tomasz Tatarczyk, Utan titel

Droit de suite

Objektsbeskrivning
TOMASZ TATARCZYK
Polen, 1947-2010
Utan titel
Signerad och daterad Tomasz Tatarczyk 2001. Olja på papper, 70 x 100 cm.