378. Tomasz Tatarczyk, Hjulspår

Droit de suite

Objektsbeskrivning
TOMASZ TATARCZYK
Polen, 1947-2010
Hjulspår
Signerad och daterad Tatarczyk -91. Olja på papper, 75,5 x 100 cm.