376. Jaroslaw Flicinski, Pasy

Droit de suite

Objektsbeskrivning
JAROSLAW FLICINSKI
Polen, född 1965
Pasy
Signerad och daterad på baksidan Jaroslaw Flicinski 1992. Olja på duk, 140 x 180 cm.