366. Anders Widoff, Small portrait

Droit de suite

Objektsbeskrivning
ANDERS WIDOFF
född 1953
Small Portrait of a Sculpture and S:t Christopher's Day 1997
Signerad och daterad Widoff 1997. Olja på akrylglas, 50x40 cm.

UTSTÄLLD:
Degeberga konsthall, 2005