355. Erro (Gudmundur Gudmundsson), Lautrec 1864

Droit de suite

Objektsbeskrivning
ERRO (GUDMUNDUR GUDMUNDSSON)
Island, född 1932
Lautrec 1864
Signerad på baksidan Erró. Akryl på duk, 40,5 x 65 cm.

PROVENIENS:
Galleri Heland, Stockholm