349. Peter Frie, Landskap

Droit de suite

Objektsbeskrivning
PETER FRIE
född 1947
Landskap
Olja på duk, 90 x 120 cm.

Observera att målningen har två horisontella lagningar.

Ändringar
Utgår/withdrawn