331. Vee Speers, Untitled #22

Objektsbeskrivning
VEE SPEERS
Australien, född 1962
Untitled #22 from The Birthday Party series, 2008
Signerad på baksidan Vee Speers. Edition 2/6. Cibachrome på plexi, 119,5 x 96,5 cm.

PROVENIENS:
Jackson Fine Art, Atlanta