312. Alfred Boman, Utan titel

Droit de suite

Objektsbeskrivning
ALFRED BOMAN
född 1981
Utan titel
Signerad och daterad på baksidan Alfred Boman 2013, blandteknik med akryl, klisteremulsion, sprayfärg och emaljlack på duk, med bemålad trälist, yttermått 212 x 162 cm.

PROVENIENS:
Carl Kostyal, Stockholm