311. Jim Thorell, First of the Jazz Series

Droit de suite

Objektsbeskrivning
JIM THORELL
född 1981
First of the Jazz Series
Signerad och daterad på baksidan Jim Thorell -14. Tusch, akryl och olja på duk, 185 x 120 cm.

PROVENIENS:
Carl Kostyal, Stockholm