307. Emanuel Röhss, Mother Sweden

Droit de suite

Objektsbeskrivning
EMANUEL RÖHSS
född 1985
Mother Sweden
Signerad och daterad på baksidan Emanuel Röhss 2014. Akryl på duk, 260 x 44 cm.

PROVENIENS:
Carl Kostyal, Stockholm