304. Clay Ketter, White over grey spackle

Droit de suite

Objektsbeskrivning
CLAY KETTER
född 1961
White over grey spackle surfacing with steel edges #2
Signerad och daterad på baksidan Clay Ketter 95. Spackel på gipspannå, 55,5 x 55,5 cm.