294. Yrjö Edelmann, Paket

Droit de suite

Objektsbeskrivning
YRJÖ EDELMANN
1941-2016
Paket
Signerad och daterad Y. Edelmann -87. Olja på duk, sexkantig 100 x 103,5 cm.