287. Fernandez Arman, Slices of Liberty

Droit de suite

Objektsbeskrivning
FERNANDEZ ARMAN
Frankrike 1928-2005
Slices of Liberty
Signerad och numrerad Arman 149/150. Grönpatinerad brons, höjd 75 cm, inkl stensockel totalhöjd 80 cm.

Ändringar
Rätt titel: Slices of Liberty