255. Fritiof Schüldt, Pojke vid fönster

Droit de suite

Objektsbeskrivning
FRITIOF SCHÜLDT
1891-1978
Pojke vid fönster
Signerad Schüldt. Olja på duk, 54,5 x 53,5 cm.