25. Reiners Möbelfabrik, bord, 1930-tal

Objektsbeskrivning
REINERS MÖBELFABRIK, bord, Mjölby 1930-tal, fanerat med flambjörk och zebrano, ben i björk med skuren dekor, höjd 66, 110 x 55 cm