241. Isaac Grünewald, Stilleben

Objektsbeskrivning
ISAAC GRÜNEWALD
1889-1946
Blomsterstilleben
Signerad Grünewald. Olja på duk, 73 x 61 cm.

PROVENIENS
Bukowskis Moderna, våren 1988, katalognr 327