120. Ib Kofoed Larsen, sideboard, Seffle Möbelfabrik

Objektsbeskrivning
IB KOFOED LARSEN, sideboard, AB Seffle Möbelfabrik 1960-tal, valnöt, tre dörrpar, bakomliggande hyllplan, svartlackerad benställning, höjd 76, 240 x 45 cm; senare benställning och bakstycke, smärre små skador