30. Thorild Knutson, spegel, Gränna 1931

Objektsbeskrivning
THORILD KNUTSON, spegel, Gränna 1931, Swedish Grace, tenn med dekor av lejon i relief, signerad Thorild och daterad 1931, 63 x 34 cm