160. Cesare Lacca, sidobord, 1 par, Italien

Objektsbeskrivning
CESARE LACCA, sidobord, 1 par, Italien 1950-tal, stomme i svartlackerat trä med mässingsdetaljer, skivor i glas, höjd 50, diameter 80 cm; smärre slitage