197. Mario Marenco, "Cynthia", takkrona, Artemide

Objektsbeskrivning
MARIO MARENCO, "Cynthia", takkrona, Artemide, Italien, 1960-tal, formgiven 1968, aluminium, höjd 120, 65 x 65 cm; smärre slitage