121. Tove & Edvard Kindt-Larsen, fåtöljer, 1 par

Objektsbeskrivning
TOVE & EDVARD KINDT-LARSEN, fåtöljer ,1 par, R. Wengler, Danmark 1940-tal, rotting, brickmärkta R Wengler København, höjd 71 cm; smärre slitage