62. Angel Pazmino, taburetter, 1 par, Ecuador

Objektsbeskrivning
ANGEL I. PAZMINO, taburetter, 1 par, Meubles de Estilo Ecuador, 1960-tal, stomme i solid teak och cognacsfärgat läder, höjd ca 37 cm; smärre slitage