575. Jean Jansem, Stilleben med fiskar

Droit de suite

Objektsbeskrivning
JEAN JANSEM
Frankrike (turk-armenier) 1920-2013
Stilleben med fiskar
Signerad Jansem. Olja på duk, 46 x 38 cm.
Signed. Oil on canvas.