572. Fernandez Arman, Violiner

Droit de suite

Objektsbeskrivning
FERNANDEZ ARMAN
Frankrike 1928-2005
Violiner
Signerad Arman. Gouache och sprayfärg på papper, 70,5 x 100 cm.
Signed. Gouache and spray paint on paper.
PROVENIENS
Inköpt direkt från konstnären i New York